Warsztaty stacjonarne sierpień 2022

Warsztaty stacjonarne sierpień 2022
Akademii Ecarte

16 - 19 sierpnia 2022


Miejsce : Bemowskie Centrum Kultury
Termin :  16 - 19 sierpnia 2022
Koszt : 240 zł 
Wiek uczestników : 7 < lat
Zapisy : strefazajec.pl


W programie:

·     codziennie treningi akrobatyczne ze ścieżką AirTrack, materacami i trampolinami 

·   codzienny stretching i ćwiczenia wzmacniające

·     pogadanki o sporcie, anatomii, zdrowym odżywianiu, zasadach ćwiczeń i wiele innych

·     relaks i dobra zabawa

 Akrobatyka to dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne. Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej i akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta.

Podczas wakacyjnych warsztatów, po wykonaniu wspólnej rozgrzewki i ćwiczeń podstawowych, każdy uczestnik będzie ćwiczył elementy odpowiednie do swojego poziomu zaawansowania. Każdy trening będzie również zawierał ćwiczenia rozciągające, które poprawiają mobilności ciała i poprawiają samopoczucie.
Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.


Prowadząca:
Mariola Moskwiak Czwojdzińska - Dyplomowany trener klasy II -  akrobatyka sportowa, z licencją trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego, certyfikowany instruktor tańca i trener sportowy ze specjalnością taniec sportowy. Dyplomowana kierownik obozów oraz wychowawca kolonijny. Obecnie studentka II roku Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Esukacja w Sporcie w Warszawie.  

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Like us on Facebook

Kontakt

biuro@akademiaecarte.pl tel 887230881